Полезные статьи

Антисептування деревини: маркетинговий хід чи необхідність?

Антисептування деревини: маркетинговий хід чи необхідність?
Хтось вважає, що антипірени для деревини не є необхідною продукцією, а для когось обробка є обов’язковою умовою під час будування.
Давайте розберемося.
З початку 2020-го року в Україні сталася 91 761 пожежа за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій. Статистика жахає. Чи є сенс перестрахуватися та захистити свої дерев’яні споруди? Відповідь очевидна.

Вогнезахист захищає деревину від знищення при контакті з вогнем. З погляду на запобіжні заходи, обробка деревини перед експлуатацією є нічим іншим, як необхідністю. З вогнезахистом ви також зможете розраховувати на довгострокову експлуатацію своїх будівельних споруд. 

Важливо те, що обробку деревини вогнезахисним розчином потрібно виконувати вчасно та незалежно від пори року. У холодну пору року багато хто відмовляється від цієї важливої процедури, оскільки не всі заявлені на ринку вогнезахисні речовини розраховані на використання за температури нижче 0.

Окрім вищезазначених переваг вогнезахисту, можна назвати також антисептичний захист від грибкових та бактеріальних руйнувань. Речовина захищає деревину від комах та паразитів, і тим самим вирішує багато задач одночасно.

Вогнебіозахист піклується про безпеку дерев’яних споруд та захищає їх від шкідливих паразитів. Його дія розрахована на довготривалий захист.

Наша продукція відповідає усім вищезазначеним критеріям. АЛАНА-1 можна використовувати за дуже низької температури (до -15 градусів), що робить можливою процедуру обробки навіть у зимовий період.

Обробка деревини вогнебіозахистом АЛАНА-1 є провіреним та надійним захистом споруди від займання.
Серед переваг АЛАНА-1:
  • 1-ша група вогнезахисної ефективності при витраті - 250 г/м2;
  • Глибоко проникає в структуру дерева;
  • До 2-х разів економія під час наступної обробки деревини;
  • Зберігає вогнебіозахисні властивості протягом 3-х років;
  • Сертифікат на 3 роки, що підтверджує дію;
  • Найбільш економний засіб серед заявлених на ринку;