Сьогодні мова піде про обробку зовнішніх конструкцій, таких як паркани, і стіни. Що можна запропонувати для такого?

Наші побоювання з приводу дерева, підкріплюються тим, що дерево насичується вологу, на ньому розвивається грибок. Постійне намокання і висихання призводить до втрати первинної форми. В результаті за короткий проміжок, до 1-2 року, споруда приходить в непридатність.

Я не буду хвалити або лаяти інші паркани. У кожного з них своє призначення, і свої плюси і мінуси. Я хочу розповісти про те, як нам, тим хто вибрав дерев'яний паркан, або просто "дерево", для виконання будівництва захистити ці споруди.

Отже. Для того, щоб паркан "стояв" необхідно подолати його основні недуги. Це поглинання вологи, і грибок.

Для того, щоб убезпечити від грибка паркан, необхідно виробляти регулярний покіс трави в районі забору і очищення чагарників і дерев, не допускати місць, де застоюється повітря і волога, забезпечити рівномірну циркуляцію повітря. Для цього, також треба звернути увагу на конструкцію огорожі, там повинні бути вент отвори, тобто він не повинен бути суцільною стіною. Для циркуляції ми повинні залишити щілини в примиканні основного "маршу" секції паркану з фундаментом, близько 3 сантиметрів, і у випадку з грунтом, 5 см. Такий паркан, вже буде частково обезопасен від проблем з цвіллю і грибком.

Обробка. Просто пофарбувати паркан - ні це не вихід. Так як грибок, який є в самому дереві, а також потрапляння вологи через мікротріщини призведе до того, що дерево буде гнити всередині. Не так швидко, але цей процес буде безсумнівно. Фарба буде пучіться і там, де ми її не побачимо почне спадати даючи доступ потрапляння вологи.

Який вихід. Їх декілька. Якщо для обробки ви всетаки вибрали фарбу, тоді скористайтеся антисептичними просоченнями, які проникнуть в дерево і знищать грибок. Такий паркан сміливо простоїть десятиліття, якщо ви регулярно, в залежності від якості фарби, будете оновлювати її.

Другий варіант, це проникаючі лессирующие склади. При цьому, структура дерева залишається видна, а антисептики в складі захищають дерево. Вид нагадує вкрите, тоніровнное дерево. Естетично дуже виграшно виглядає. Ефект, дуже стійкий. Такий паркан також спокійно простоїть десятиліття. При цьому найчастіше він буде вимагати до себе меншої уваги. Та й стомость такої обробки, в рази дешевше фарбування.

Вирішувати Вам, ми можемо придумати й інші варіанти, не соромтеся дзвоніть. І ми допоможемо зробити Ваш паркан, або будинок безпечніше і красивіше!

Всім гарного дня!