Ми, цілковито Українське виробництво, з власним дослідним центром, що з 1997 року розробляє та випускає нові препарати для ефективної вогнебіозахисної обробки деревини, та інших будівельних матеріалів/конструкцій.

Всі препарати, що ми випускаємо, відзначаються високою якістю, що починається з відбору сировини, та завершується вихідним контролем, та доставкою за місцем використання.

Для того, щоб наші препарати давали найкращі результати, ми надаємо якісні консультації з виконання обробки різноманітних дерев'яних конструкцій, що різняться за своїм призначенням та режимом використання. Виконуємо підбір препаратів, концентрацій та способів обробки, що дадуть найкращий результат, при найменших витратах.

Виконуємо доставку будь-яких замовлень, як маленьких, для приватних потреб, так і промислових замовлень, по всій території України. Будь-яка служба доставки "Нова Пошта", "Делівері", "Нічний експрес", тощо.

Зателефонуйте та задайте Ваше запитання! 044-383-09-49

Або напишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.